هیرمانا
یکشنبه , اسفند ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرید خرمای پیارم صادراتی حاجی آباد هرمزگان

خرید خرمای پیارم صادراتی حاجی آباد هرمزگان

خرما پیارم صادراتی یکی از بهترین و لوکس ترین خرماها در زمینه ی صادرات می باشد. خرید خرمای پیارم صادراتی حاجی آباد هرمزگان می تواند حاشیه ی سود بالایی داشته باشد.
سوالاتی که شاید ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد را می توانیم این گونه بیان کنیم:

  • چه خرماهایی با چه کیفیت هایی قابل صادرات هستند؟
  • خرما پیارم صادراتی چه ویژگی هایی دارد که نوع بازار داخلی آن ندارد؟
  • ویژگی های یک خرمای صادراتی باید به چه شکلی باشد تا بتوان آن را در بازار خارجی معرفی کرد؟
  • دانستن فصل برداشت انواع خرما و خرید آن نوع از خرما در همان فصل می تواند کمکی در میزان سوددهی بیشتر خریدار داشته باشد؟
  • آیا خصوصیت های ظاهری و ویژگی های باطنی مثل خواص مفید خرما می تواند در قیمت نهایی آن و نوع مصرف آن تاثیر بگذارد؟

این ها همه سوالاتی هستند که ذهن خریداران به خصوص افراد تازه کار در زمینه ی خرید و فروش خرما را به خود جلب می کند و به دنبال پیدا کردن پاسخی مناسب برای آن ها می باشد تا ابهامات ذهنی خودش را رفع کند.

خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از انواع خرماهایی که در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان کشت و تولید می شود، خرمای پیارم است.

خرمای پیارم یک خرمای تجاری و درجه یک به حساب می آید که تا به الان توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کند.
این خرما به دلیل داشتن کیفیت مناسب و شکل و شمایل بازار پسندی که دارد، به عنوان یک خرمای صادراتی شناخته می شود.
از جمله خصوصیات ظاهری این خرما می توانیم به این موارد همچون: پوست نازک با رنگ قهوه ای تیره، ظاهری زیبا و مطلوب، پوست و گوشت متصل به هم اشاره کرد.
خرمای پیارم قندی تحت عنوان فروکتوز دارد که عمده ترین نوع قند موجود در این خرما است و همین موضوع سبب می شود تا سوخت و ساز بدن به بهترین شکل ممکن انجام شود. این قند برای بیماران دیابتی نیز مفید است.
صادرات خرمای پیارم به دلیل محبوبیت وکیفیت بالایی که دارد دارای سود بسیار مناسبی نیز می باشد.
ازدیگر نام هایی که خرمای پیارم را در بازار می شناسند می توانیم به نام مریمی اشاره کنیم.
شاید به جرات و قطعیت بتوان گفت که بالاترین میزان صادرات خرمای ایران را، خرمای پیارم شامل می شود.
اگر بخواهیم مصرف خرمای پیارم را در بازار داخلی و خارجی مقایسه کنیم، مصرف در بازار داخلی بسیار ناچیز است و بالاترین سهم را صادرات این خرما دارد.
علت این مورد می تواند این باشد که سطح کشت این خرما زیاد نیست و در نتیجه میزان تولید آن کم است و قیمت آن به نسبت بسیار زیاد می باشد و از این خرما برای صادرات بیشتر بهره می برند.

خرما پیارم صادراتی

فصل برداشت خرما پیارم چه زمانی است؟

زمان برداشت هر خرمایی با خرمای دیگر متفاوت است و این نیز به دلیل شرایط آب و هوایی و نوع خاک همان منطقه ای است که خرما در حال رشد و نمو است.
در رابطه با زمان برداشت این خرما باید بگوییم که برداشت خرمای پیارم از ابتدای شهریور ماه آغاز می گردد و تا آخر آبان ماه ادامه دارد.
تمامی خرماها در زمان برداشت، از قیمت مناسب تری در بازار فروش برخوردار خواهند بود چون به فراوانی یافت می شوند اما در ماه های دیگر که خرما بر روی نخل وجود ندارد، قیمت آن دچار نوساناتی خواهد شد.

از کجا خرید خرما پیارم درجه یک انجام دهیم؟

خرمای پیارم نیز مانند هر نوع خرمای دیگر درجه بندی به خصوصی دارد مانند: خرمای پیارم سوپر، خرمای پیارم درجه یک و خرمای پیارم درجه دو اشاره کرد.
خرمای پیارم سوپر از بهترین و باکیفیت ترین خرمای پیارم است که قیمت به نسبت بالاتری نیز دارد.
در زمینه خرید خرما پیارم درجه یک حتما باید به شرکت های معتبری که نشان استاندارد دارند مراجعه کرد زیرا در این بین افراد سودجو بسیار زیاد هستند و خرمای درجه چندم را با عنوان درجه یک به شما می فروشند.
کیفیت خرماها بسیار متفاوت هستند و این مورد را می توان به راحتی از قیمت آن ها متوجه شد. هر ارزانی دلیل بر انصاف فروشنده و باغدار نیست.
خرمای پیارم بیشتر صادراتی می باشد و قیمت خرماهای صادراتی معمولا بالا است. این خرما به دلیل همان قیمت بالا در میان مردم عادی کمتر شناخته شده است و یا حتی شاید اصلا آن را نشناسند زیرا توان خرید آن را ندارند.
برای خرید این خرما، این موضوع که شما خرما را برای چه بازاری نیاز دارید بسیار مهم است. خرما پیارم صادراتی رامردم عادی در داخل مرزهای ایران زیاد مورد توجه قرار نمی دهند و در واقع خریداری نمی کنند.

خرما پیارم صادراتی

فروش عمده خرما پیارم حاجی آباد هرمزگان

برای اطلاع از قیمت روز و همچنین خرید به صورت عمده ی این خرما، می توانید یا به صورت حضوری به نخلستان ها مراجعه کرده و از باغداران قیمت بگیرید و سفارش دهید.
در این نوع خرید شما باید با شرکتی هماهنگ باشید که پس از خرید از نخلستان، مراحل سورت و شست و شو و ضدعفونی را در خرماها انجام دهد و در نهایت بسته بندی کرده و به شما تحویل دهد.
یا از همان ابتدا به نمایندگی هایی مراجعه کنید که تمام این مراحل را پشت سر گذاشته و خرما را با بسته بندی های اصلی به شما بفروشد.
خرما را نیز به شکل اینترنتی و از طریق شبکه های مجازی و سایت های اینترنتی نیز می توان قیمت گرفته و به صورت عمده خریداری کرد.

خوبی خرید از شبکه های اینترنتی این است که در هر ساعت از شبانه روز می توان سفارش خود را ثبت کرد و این که تمام این شبکه ها، اطلاعات خرماهایی که موجود دارند را ثبت کرده اند و افراد می توانند با کسب اطلاعات کامل محصول خرید نمایند.
خرما پیارم صادراتی از جمله خرماهایی است که به آن نگاه ویژه ای شده است زیرا بازار بسیار خوبی دارد و سود عالی به همراه دارد.
پیشنهاد ما برای سوددهی بیشتر در زمینه ی خرید عمده ی خرمای پیارم، خرید به صورت یک جا و سفارش در یک پارت است که این موضوع خود سبب پایین تر آمدن قیمت اصلی خرما و کم شدن هزینه ی حمل و نقل نیز می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم صادراتی | فروش بهترین خرمای صادراتی ایران

خرما پیارم صادراتی را باید از طریق نمایندگیهای معتبر آن تهیه کرد. فروش بهترین خرمای …