هیرمانا
شنبه , مهر ۹ ۱۴۰۱
خانه / خرما پیارم / خرید عمده خرما پیارم قیمت ارزان

خرید عمده خرما پیارم قیمت ارزان

خرید عمده خرما پیارم قیمت ارزان از کجا و چگونه ممکن می باشد؟ آیا می دانید که خرما پیارم از چه کیفیتی برخوردار بوده و آیا جزو خرما های پرفروش در داخل و خارج کشور محسوب می شود یا نه؟ وجوه تمایز میان خرما پیارم و ربی را می دانید؟ برای دریافت پاسخ تمامی این سوالات، بهتر است تا انتهای متن همراه ما باشید.
همیشه از قدیم تا به امروز، خرما جزو تنقلاتی بوده که بزرگ و کوچک، پیر و جوان، زن و مرد از طعم آن لذت برده و آن را در سبد غذایی منازل خود قرار می دهند.
اما شاید شما که مصرف کننده خرما هستید، آنطور که یک تاجر درباره انواع خرما می داند، ندانید. پس بد نیست اگر علاقمند به خرما بوده و می خواهید از خواص مصرفی آن مطلع شوید، منابع اطلاعاتی موثق را مطالعه فرمایید.

در اینجا، قرار است پیرامون خرما پیارم قیمت ارزان اما باکیفیت صحبت کنیم. پس اول از هر چیز لازم است بدانیم که خرما پیارم، چه نوع خرمایی می باشد.

خرما پیارم قیمت

خرما پیارم چه نوع خرمایی است؟

خرما پیارم نوعی خرمای بازار پسند است که کیفیت فوق العاده بالا و طعم بی نظیر آن، روز به روز به تعداد علاقمند هایش می افزاید.
خرما پیارم را در زمره خرما های نیمه خشک قرار می دهند و بد نیست بدانید که خصوصیات ظاهری آن به شرح ذیل می باشد:
• پوست نازک و چروک
• گوشت کاملاً چسبیده به پوست
• کشیده و بلند
• رنگ قهوه ای تیره

محل کشت این خرما در استان هرمزگان می باشد. جالب است بدانید که چون نخل این خرما در آب و هوای خنک بهتر رشد کرده و مقاومت بالایی در خاک های شور از خود نشان می دهد، بخش اعظمی از استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است.
اصلی ترین مبدا کشت، داشت و برداشت خرما پیارم، شهرستان حاجی آباد در استان هرمزگان می باشد. از دیگر روستا های محل کشت خرما پیارم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. سرچاهان
 2. تزرج
 3. معدنوئیه
 4. شهدادی
 5. برآفتاب
 6. دهستان بالا و پایین
 7. نیزار
 8. درآگاه
 9. گهکم
 10. گنج
 11. جائین

خرما پیارم از مواد قندی، پروتئین ها و همچنین دیگر مواد معدنی مفید سرشار می باشد که برای همین چه در طب سنتی و چه در طب مدرن، استفاده روزانه آن به شدت پیشنهاد می شود.

خرما پیارم برای دیابت

درست است که خرما پیارم فواید مصرف زیادی دارد، اما باید به این مسئله هم آگاه باشید که افراط و تفریط در مصرف هیچ چیزی عاقبت خوشی نخواهد داشت.
همه بر این باورند که مصرف خرما برای افراد دیابتی مشکلی ندارد. در صورتیکه این مسئله استثنا نداشته و شامل حال افراد دیابتی هم می شود. حتی بیشتر از کسانیکه مشکل خاص جسمی ندارند.
اول از هر چیز فرد دیابتی باید به موارد زیر توجه کند تا بتواند برنامه غذایی درستی داشته باشد:

 1. میزان اضافه وزن
 2. متغیر بودن یا نبودن میزان قند خون
 3. داشتن یا نداشتن بیماری دیگر جز دیابت

افراد دیابتی مجاز هستند در روز مقدار مشخصی قند مصرف کنند. حال فرق نمی کند این قند فروکتوز باشد یا ساکاروز و گلوکز. زیرا فرد دیابتی با مصرف خرما، قند فروکتوز را وارد بدن کرده و این قند در کبد شکسته شده و به قند مصرفی خون یا همان گلوکز تبدیل می شود.
بخشی از این قند در سوخت و ساز بدن مورد استفاده قرار گرفته و بخش دیگر که مازاد مصرف بدن می باشد، مانند چربی ذخیره می گردد.
پس اگر دیابت دارید، بهتر است به جای مصرف قند و شکر که سموم سفید نامیده می شوند، از خرما پیارم استفاده کنید، اما با توجه به دستور پزشک.
اینطور دیگر:
• قند خون شما نوسان نخواهد داشت.
• دچار اضافه وزن نخواهید شد.
• با بیماری دیگری علاوه بر دیابت درگیر نخواهید شد.

خرما پیارم قیمت

فرق خرما پیارم و ربی چیست؟

خیلی ها فرق میان خرما های مختلف را نمی دانند و تنها آن را از روی ظاهر بررسی می کنند. در صورتی که طعم، محل کشت، میزان انرژی، میزان قند، رنگ و … به جز شکل ظاهری می تواند وجه تمایز میان دو خرما باشد.
خرما پیارم و خرما ربی، هر دو در زمره خرما های نیمه خشکی قرار می گیرند که بازار پسند بوده و خرمای تجاری محسوب می شوند.
اما این دو نوع خرما با هم تفاوت های بسیاری دارند که در ذیل، فرق میان آن دو را به صورت جامع بیان می کنیم:

 1. خرمای پیارم در هرمزگان و خرمای ربی در سیستان بلوچستان کشت می شود.
 2. خرمای پیارم قند بیشتری نسبت به خرمای ربی دارد.
 3. در هر ۳۰ گرم از خرمای پیارم، ۱۶۳ کیلوکالری انرژی موجود می باشد در صورتیکه در همین مقدار خرمای ربی، ۸۱ کیلوکالری انرژی وجود دارد.
 4. از نظر تفاوت در جایگاه صادراتی، خرما پیارم در جایگاه بهتر نسبت به خرما ربی قرار می گیرد.
 5. مقدار پروتئین و چربی موجود در خرما پیارم تا حد چشم گیری بیشتر از خرما ربی می باشد.

حال که متوجه شدید فرق میان دو نوع خرما را چگونه و بر چه اساس بیان می کنند، می توانید فرق میان خرما پیارم با دیگر خرما های موجود در بازار را بازگو کنید؟

خرما پیارم قیمت مناسب کجا عرضه می گردد؟

ممکن است کسانیکه قصد خرید این نوع خرما را کرده باشند، از خود بپرسند که حال خرما پیارم قیمت مناسب را از کجا می توان به صورت عمده یا جزئی خریداری کرد؟
اگر خریدار عمده هستید و برای مصرف روزانه خود به دنبال خرید خرما پیارم نیستید، به شما پیشنهاد می شود به صورت مستقیم از باغداران و کسانیکه نخلستان خرما پیارم در استان هرمزگان دارند، خرید خود را انجام دهید.
زیرا اینطور مستقیم و بدون واسطه باعث می شود هزینه های شما به اندازه قابل توجهی کاهش پیدا کند و همچنین مطمئن از سطح کیفیت و قیمت، خریدتان نهایی گردد.

خرما پیارم قیمت

فروش عمده خرما پیارم هرمزگان

شرایط به وجود آمده ایجاب کرده است که خرید و فروش عمده خرما پیارم هرمزگان توسط شرکت های بازرگانی صادر کننده، عرضه کنندگان عمده و غیره، به صورت غیرحضوری انجام شود.
سایت های فروشنده و فروشگاه های مجازی عرضه کننده انواع خرما باکیفیت و مرغوب در بازار ایران، می توانند بهترین گزینه پیشنهادی به شما خریداران عزیز باشند.

بد نیست با این شیوه خرید، هزینه ها و زمانی را که در خرید حضوری صرف می کردید با هزینه ها و زمانی که صرف خرید غیر حضوری می کنید قیاس کرده و بهترین شیوه خرید را برای بعد ها انتخاب نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نرجس فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09171347651
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم صادراتی | فروش بهترین خرمای صادراتی ایران

خرما پیارم صادراتی را باید از طریق نمایندگیهای معتبر آن تهیه کرد. فروش بهترین خرمای …