هیرمانا
یکشنبه , اسفند ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / فروشنده خرمای مضافتی دو ردیفه صادراتی بم

فروشنده خرمای مضافتی دو ردیفه صادراتی بم

خرمای مضافتی دو ردیفه صادراتی بم را از فروشنده های مستقیم می خواهید یا از فروشنده های واسطه ای؟ آیا اطلاعاتی راجع به مشخصات خرمای مضافتی درجه یک در دست دارید؟ آیا می دانید از کجا می توان خرمای اعلا و مرغوب بم را خریداری کرد؟
از قدیم مصرف روزانه خرما بسیار توصیه می شده و این روز ها پزشکان و متخصصان تغذیه با آوردن دلیل، مصرف روزانه یک الی دو خرما را به شدت پیشنهاد می کنند. زیرا خرما طبع گرمی داشته و ارزش غذایی بالای آن سبب شده تا مصرفش همراه با خواص و فواید بسیاری باشد.
خرما های مختلفی در ایران کشت، داشت و برداشت می شود، اما خرما مضافتی متفاوت از دیگر خرما ها بوده و ویژگی های خاص آن باعث شده به عنوان بهترین خرما در بازار جهانی شناخته شود.
جالب است بدانید که خرما مضافتی یک خرمای تجاری خوب است و قسمت زیادی از تولیدات سالانه آن برای تامین نیاز بازار کشور های دیگر، توسط شرکت های بازرگانی صادر می گردد.
شناخت بیشتر و بهتر خرما مضافتی و آشنایی با مشخصات آن خالی از لطف نخواهد بود. پس ما را در ادامه همراهی کنید.

خرمای مضافتی دو ردیفه

خرمای مضافتی درجه یک چه مشخصاتی دارد؟

خرما مضافتی در واقع بهترین نوع خرمای ایران است که در بازار فروش از آن با عنوان خرمای بم هم یاد می شود. جالب است بدانید که هر چند این خرما در دیگر شهرستان های استان کرمان هم کشت شده و شهر های دیگر ایران هم دارای نخلستان های خرمای مضافتی می باشند، اما این خرما را با نام خرمای بم می شناسند.
شاید با خود بپرسید چرا؟
در پاسخ باید گفت که چون میزان تولید این خرما در بم بیشتر بوده و اینکه خرمای مضافتی بم در مقایسه با خرمای مضافتی تولیدی دیگر شهر ها از کیفیت بهتر و بالاتری برخوردار می باشد.
از مشخصات خرمای مضافتی درجه یک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ سیاه یا قهوه ای بسیار تیره
 • ظاهر شکیل و کشیده
 • گوشت زیاد جدا از هسته
 • پوسته نازک جدا از گوشت
 • شیرینی به اندازه
 • میزان رطوبت متوسط بین ۱۵ تا ۳۵ درصد
 • نداشتن شیره زیاد و عدم چسبندگی
 • هسته کوچک در مقایسه با میزان زیاد گوشت

خرمای مضافتی دو ردیفه صادراتی بم

خرمای مضافتی دو ردیفه صادراتی بم، بهترین خرمای تجاری بازار ایران است. بد نیست بدانید که در بم، چیزی حدود ۲۸ هکتار زمین به زیر کشت نخلستان های خرمای مضافتی رفته است و این مساحت زیاد تولید کننده سالانه ۱۲۰ هزار تن خرمای مضافتی می باشد.
از آنجایی که کیفیت و طعم خرمای مضافتی بم بسیار تعریفی است، کشور های زیادی خواهان این خرما در بازار فروش خود هستند.
خرمای صادراتی بم به بهترین شکل آماده سازی شده و در شکیل ترین و استاندارد ترین نوع بسته بندی ها قرار گرفته و توسط شرکت های بازرگانی مربوطه به بازار کشور های خریدار مختلف راه پیدا می کند.
مرغوب ترین خرمای صادراتی بم، خرمای مضافتی دو ردیفه است که:

 1. کاملاً شسته و عاری از هر گونه آشغال ریزی می باشد.
 2. تازه بوده و برای صادرات و نگهداری نیاز به کانتینر های یخچالی دارد.
 3. تمامی استاندارد های جهانی در پروسه آماده سازی آن رعایت شده است.
 4. سورت بندی شده و درشت ترین دانه ها به صورت دو ردیفه ۱۲ تایی در بسته بندی صادراتی قرار گرفته است.
 5. خرمای مضافتی صادراتی بم در بسته بندی اش، له، فشرده و به هم چسبیده نیست و شیره زیادی ندارد.
 6. طعم خوبی داشته و ترش و لزج نیست.

خرمای مضافتی دو ردیفه

از کجا خرما مضافتی بم اعلا بخرم؟

بی شک برای خرید خرمای مضافتی، اعلا بودن و درجه کیفی بالا داشتن یکی از اصلی ترین اولویت هاست. خیلی از عمده فروشان که خود تامین کننده نیاز بازار داخلی هستند و در کنار آن ها، مراکز و شرکت های بازرگانی که عمده خریدار خرما مضافتی بم می باشند، بهترین کیفیت خرما مضافتی را با قیمتی ارزان خواهان هستند.
ممکن است در ذهن خیلی از این خریداران سوالی به وجود آمده باشد که چطور و از کجا می توان خرما مضافتی بم اعلا را با قیمت معقولانه ای خریداری کرد؟
در پاسخ به این افراد بد نیست به برخی از راه کار های خرید خرما مضافتی در بازار داخلی اشاره کنیم:

 • کارخانه تولید کننده: خرما مضافتی زمانی که از نخل برداشت می شود، با شاخ و برگ به کارخانه های مربوطه منتقل شده تا تمیز و عاری از آلودگی گردد. در این کارخانه ها امور مرتبط با بسته بندی خرما انجام شده و افرادی که خریدار عمده هستند می توانند مستقیماً از این طریق، خرید خود را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت بازار انجام دهند.
 • نمایندگی فروش: برخی از تولید کنندگان در بازار کشور دارای نماینده فروش هستند. خرید از نمایندگی و نماینده فروش برند خاصی مانند این است که مستقیماً از تولیدی خرمای مضافتی بم اعلا را تهیه کرده اید.
 • سایت فروشنده: سایت های فروشنده این روز ها بسیار روی بورس هستند. چون هم پروسه خرید را برای خریدار آسان و سریع کرده اند و هم اینکه سبب به هدر رفتن هزینه زیادی از جیب خریدار نخواهند شد. خوبی این روش خرید این است که نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی ها و کارخانه تولیدی نیست. حتی با کمترین هزینه می توان از این روش خرید خرما مضافتی را انجام داد.

خرمای مضافتی دو ردیفه

فروش ویژه خرما مضافتی صادراتی بسته بندی

در برخی از مراکز فروش اینترنتی و حضوری، گاهی در مدت زمان کوتاهی فروش ویژه خرما مضافتی صادراتی بسته بندی آغاز می شود و این بهترین فرصت برای خرید خرما مضافتی دو ریفه باکیفیت با قیمت ارزان خواهد بود.
خرید با شرایط ویژه و قیمت استثنایی از سایت های فروشنده و فروشگاه های مجازی به شما کمک می کند تا از دیگر خدمات فروش فروشندگان استفاده نمایید.
این خدمات بعضاً بدون نیاز به پرداخت هزینه در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفته و دلیل آن هم این است که سایت های فروشنده بتوانند مشتریان بیشتری جذب کرده و خود را در بازار فروش خرما مطرح سازند.

در این مراکز، خرما های صادراتی و خرماهای مخصوص مصرف داخلی با تفاوت قیمت در اختیار مشتریان قرار گرفته و افراد بسته به نیازشان، خرما صادراتی یا مخصوص مصرف داخلی را خریداری می کنند.
پس همین حالا فرصت را غنیمت شمرده و در کمترین زمان ممکن سفارش خرید خود را به ثبت برسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده خرما مضافتی

بهترین قیمت خرمای مضافتی سراوان در ایران

قیمت خرمای مضافتی سراوان در ایران بی رقیب بوده و علی رغم این موضوع، کیفیت …