هیرمانا
یکشنبه , اسفند ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / فروش خرمای مضافتی اعلا در تهران

فروش خرمای مضافتی اعلا در تهران

خرمای مضافتی اعلا در تهران با شرایط و ویژگی های گوناگونی به فروش می رسد و طرفداران این خرما می توانند آن را در حجم و بسته بندی های گوناگونی خریداری نمایند.
خرماها از خوشمزه ترین میوه هایی می باشند که در تمامی فصول موجود می باشند و از آن ها در تقویت بدن می توان استفاده کرد.
خواص و ویژگی های گوناگونی دارند و در شهرهای جنوبی کشورمان مورد کشت قرار می گیرند زیرا از نظر آب و هوا و خاک، دارای شرایط مناسبی هستند.

خرمای مضافتی بم و بسته بندی آن

خرمای مضافتی بم یکی از انواع خرما می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و از دسته خرماهایی است که نیاز به معرفی ندارد زیرا همه ی ما با آن آشنا هستیم و دست کم یکبار از آن استفاده کرده ایم.
این خرما از خوشمزه ترین و لذیذترین خرماهایی می باشد که در دنیا وجود دارد.
خرمای مضافتی به عنوان رطب در سردخانه ها نگهداری می شوند و بسیاری آن را با نام رطب مضافتی می شناسند.
رنگ این خرما کاملا مشکی می باشد و این نشان دهنده ی خرمای مضافتی خوب و با کیفیت بالا است.
رطوبت خرمای مضافتی بین ۱۴ درصد تا ۳۶ درصد می باشد و این موضوع به دلیل زمان برداشت و منطقه ای که خرما در آن کشت می شود متفاوت است.
خرمای مضافتی در مناطق متفاوتی کشت می شود اما کیفیت خرمای شهرستان بم قابل مقایسه با هیچ منطقه ای نیست.
پس از برداشت و به اصطلاح چیده شدن، در کارتن های مناسبی قرار داده می شوند.
معمولا خرما مضافتی را در بسته های ۸ تا ۱۰ کیلوگرمی بسته بندی می نمایند.
خرماها را در بسته های کوچکی برای مصارف روزانه ی افراد نیز بسته بندی می نمایند تا آن ها به راحتی بتوانند حجم مورد نیاز خود را خریداری کنند.

خرمای مضافتی اعلا در تهران

خرمای مضافتی اعلا در تهران چگونه تهیه کنم؟

زمان برداشت خرمای مضافتی در اواخر تابستان در شهر بم می باشد.
این خرما را پس از برداشت، بسته بندی می نمایند و در مکان های خاصی با رعایت تمامی اصول نگهداری می نمایند و بعد از آن با استفاده از خطوط هوایی و یا زمینی به سایر نقاط کشور ارسال می کنند.
برای خرید خرما مضافتی اعلا در تهران باید به این نکته و موضوع توجه داشت که شما خرما را در چه حجمی نیاز دارید.
زیرا پاسخ به سوال فوق سبب می شود روش های خرید متفاوتی را نام ببریم.
اگر خرید شما به صورت نیاز روزانه می باشد و در واقع در مقدار کم خرما نیاز دارید که می توانید به مراکز فروش خرما که در سطح هر شهری وجود دارد و یا مغازه ها مراجعه نمایید و خریدخود را انجام دهید.
اگر خرما را در حجم و تناژ بالا نیاز دارید و می خواهید آن را در تهران تهیه کنید، می توانید به نمایندگی های معتبر کارخانه های تولیدکننده مراجعه کنید و حجم درخواستی خود را به آن ها بگویید.
یا این که از روشی که در حال حاضر بسیار پرطرفدار است، استفاده نمایید و خرید خود را از طریق اینترنتی تهیه کنید.
خرید به روش اینترنتی دقیقا از سایت خود کارخانه و یا نمایندگی آن می تواند انجام شود و مزایای زیادی هم برای فرد خریدار دارد.
برای اطمینان از اعلا بودن خرما هم باید قبل از سفارش، اطلاعات خود را در مورد ویژگی ها و مشخصات خرماها کامل نمایید تا بتوانید به راحتی خرماهای باکیفیت را از نامرغوب جدا نمایید.

خرمای مضافتی اعلا در تهران

چه عواملی بر قیمت خرما مضافتی بم موثرند؟

از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت خرمای مضافتی بم، میزان کیفیت آن خرما می باشد.
هر چه کیفیت یک خرما بیشتر باشد، آن خرما از قیمت بالاتری برخوردار می شود.
مورد دیگر شهری است که از آن جا قرار است خرما را خریداری نماییم. هرچه شهر مورد نظرمان از شهرستان ارسال کننده ی خرما دورتر باشد، مسلما خرما در آن شهر قیمت بیشتری دارد.
هزینه های حمل و نقلی که جهت ارسال و همچنین نگهداری خرما در شرایط مخصوص انجام میگیرد بر قیمت نهایی خرما کاملا اثر مستقیمی دارد.

علت تفاوت قیمت خرما می تواند به این موضوع هم بستگی داشته باشد که در چه فصلی می خواهیم خرما را خریداری نماییم. اگر در زمان برداشت آن باشد قیمت مناسب تری دارد و در زمان های غیر برداشت، به دلیل نگهداری آن ها در انبارها، از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
عوامل فوق سبب می شود خرمای مضافتی قیمت های متفاوتی را تجربه کند و حتی گاهی در سطح یک شهر هم مشاهده شده است که تفاوت قیمت وجود دارد که می تواند به خاطر دلایل فوق باشد.

خرمای مضافتی اعلا در تهران

فروش ویژه خرما مضافتی زیر قیمت بازار

خرما مضافتی را می توان با قیمت های مناسبی خریداری کرد.
این خرما در کل از قیمت مناسب تری نسبت به سایر خرماها برخوردار است.
برای خرید خرما با قیمت مناسب تر و زیر قیمت بازار، می توانیم به صورت حضوری به کارخانه های تولیدکننده ی اصلی در شهر مورد کشت مراجعه کنیم و خرما را بدون هیچ واسطه ای از فروشنده ی اصلی خریداری کنیم.
این روش از خرید مزایا و معایب فراوانی دارد که برخی مزایای آن را به معایبش ترجیح می دهند و از این روش برای انجام خریدهایشان استفاده می کنند.
روش دیگر خرید از طریق نمایندگی های معتبر هر کارخانه در شهرهای گوناگون است که گاهی می توان محصول را با همان قیمت کارخانه خریداری نمود.

یکی دیگر از راه هایی که می توانیم با استفاده از آن خرمای مورد نظرمان را بخریم، خرید به سبک و سیاق اینترنتی می باشد که یکی از راه های پرطرفدار در زمان حاضر است.
افراد زیادی به این روش خرید روی آورده اند و کارخانه دارها نیز برای افزایش فروش در این روش، شرایط ویژه ای را در نظر می گیرند تا خریداران را جذب نمایند.
به عنوان مثال اعلام می نمایند که در صورت خرید به روش اینترنتی و از طریق سایت شخصی کارخانه، در فلان حجم خرید، ارسال به صورت رایگان می باشد و یا مزایایی از این قبیل برای افراد قرار می دهند.
برای خرید خرمای مضافتی اعلا در تهران می توان به این روش فوق عمل نمود و به راحتی خرمای مورد نظر را خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده خرما مضافتی

بهترین قیمت خرمای مضافتی سراوان در ایران

قیمت خرمای مضافتی سراوان در ایران بی رقیب بوده و علی رغم این موضوع، کیفیت …