هیرمانا
پنج شنبه , آبان ۸ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / فروش خرما پیارم اعلا بدون هسته بندرعباس

فروش خرما پیارم اعلا بدون هسته بندرعباس

خرما پیارم بندرعباس، رقم خرمای اعلا و مرغوبی است که در دو نوع باهسته و بدون هسته در بازار به فروش می رسد. آیا می توانید جامع و کامل خرمای پیارم را معرفی نمایید و در رابطه با برداشت آن اطلاعاتی در اختیار علاقمندان قرار دهید؟ از قیمت فروش این خرما در بازار چه می دانید؟
زمین های زیادی در بخش جنوبی کشور ایران به زیر کشت نخل های خرما رفته است که هر یک خرما های مختلف با بازار فروش متفاوتی را تولید می کنند. بندرعباس هم جزو شهر هایی در جنوب کشور می باشد که دارای نخلستان های بزرگ بوده و حتی خرما های تولیدی در آن از جمله پیارم آنقدر از کیفیت خوبی برخوردار می باشد که نه تنها در بازار داخلی، بلکه در بازار خارجی کشور هم طرفدار دارند.
در اینجا، خرما پیارم بندرعباس موضوع بحث ماست و قرار است راجع به انواع آن در بازار فروش صحبت شود.

برداشت خرما پیارم و معرفی رقم آن

خرمای پیارم را به جرات می توان یک خرمای بازار پسند معرفی کرد. چون در بازار فروش خرما طرفداران زیادی دارد و حتی کشور های خارجی زیادی برای پاسخ به نیاز بازار خود، تناژ بالای این خرما را از تولید کنندگان ایرانی خریداری می کنند.
این خرما رقم های متنوعی نداشته و تنها از نظر کیفیتی دارای گونه های مختلفی می باشد. اما باید گفت که بهترین خرما پیارم در حال حاضر، خرمایی است کشیده و بیضی مانند که پوست و گوشت آن کاملاً به هم چسبیده و هسته از گوشته جداست. این خرما از قند فراوانی برخوردار می باشد و به خاطر طعم باورنکردنی که دارد، مورد علاقه همه سنین است.
این خرما در مکان های مختلفی کشت شده و در هر منطقه بسته به زمان کشت، آب و هوا، نوع خاک و دیگر شرایط محیطی در زمان خاصی برداشت می شود. اما معمولاً زمان برداشت خرما پیارم از اوایل مهر ماه آغاز شده و تا اواخر آبان ماه هم به پایان خواهد رسید.

خرما پیارم بندرعباس

خرما پیارم بندرعباس صادراتی

خرما پیارم بندرعباس دو نوع دارد:

 • یکی صادراتی
 • دیگری مناسب برای مصرف داخلی

این خرما، خرمای باکیفیت و خوش طعمی است که در بازه زمانی طولانی مدتی می توان آن را سالم نگهداری کرد. شاید با خود بپرسید چرا؟ مگر این خرما با خرما های دیگر موجود در بازار چه تفاوتی دارد؟
باید گفت که این خرما، خرمای نیمه خشک محسوب می شود و میزان رطوبت آن به اندازه بسیار کمی است. همین میزان رطوبت کم باعث شده تا دیرتر خراب شود و همچنین پروسه صادرات آن آسان تر و کم هزینه تر باشد.
زیرا خرما های تر و یا رطب هایی که در بازار موجود هستند، برای صادرات به هر کشور دیگری، نیاز به کانتینر های یخچالی دارند. اما این خرما به خاطر عدم وجود رطوبت، نیازی به کانتینر های یخچالی نداشته و با کانتینر های معمولی هم امکان صادراتش وجود دارد.

خرمای پیارم صادراتی بندرعباس در مقایسه با خرمای مناسب برای مصرف داخلی، از کیفیت بهتری برخوردار است. خرما های صادراتی قبل از ورود به بازار فروش کشور مقصد، بررسی شده تا استاندارد های آن کشور را دارا باشد. در غیر اینصورت، بار خرما به کشور مبدا یعنی ایران بازگشت داده خواهد شد.

خرما پیارم بندرعباس

خرما پیارم بسته بندی و کیفیت آن

خرما پیارم بندرعباس زمانی که برداشت می شود، به صورت فله ای در اختیار کارخانه های بسته بندی قرار می گیرد تا مراحل آماده سازی روی آن انجام پذیرد.
این خرما اغلب برای صادرات به یک میزان بسته بندی شده و برای عرضه به بازار داخلی به میزان دیگری بسته بندی خواهد شد.
اما اگر برای مصارفی به جز خوراکی به دنبال خرید خرما پیارم هستید، می توانید خرما های فله ای را از خوار و بار فروشی ها، آجیل فروشی ها و … تهیه نمایید.
البته خرما های فله در مقایسه با خرما های بسته بندی از کیفیت کمتری برخوردار هستند چون:

 • استانداردی در عرضه بازاری آن ها رعایت نشده است.
 • بهداشت کمی دارند.
 • ممکن است در حجم زیاد، فشرده شده و له شوند و … .
 • مراحل آماده سازی خرمای پیارم برای بسته بندی و عرضه به بازار به شرح ذیل می باشد:
 • خرما با شاخ و برگ به کارخانه بسته بندی انتقال پیدا می کند.
 • شاخ و برگ ها به وسیله دستگاه های مخصوص از خرما جدا می شوند.
 • خرما ها کاملاً شسته شده و آلودگی از آن ها زدوده می شود.
 • در صورت نیاز، هسته آن ها خارج می شود.
 • در این مرحله گرید بندی شده و دانه های درشت و باکیفیت از دانه های ریز تر جدا می شود.
 • خرما های گرید بندی شده به بخش بسته بندی منتقل می گردد.

خرما پیارم بندرعباس

فروش خرمای پیارم اعلا

به شیوه های مختلفی فروش خرمای پیارم اعلا از نوع بدون هسته و با هسته انجام می شود. اما جالب است بدانید که در میان این شیوه های متعدد، اکثراً به دنبال راه هایی برای خرید هستند که بتوانند هزینه های خود را کاهش داده و زمان کمتری را در پروسه خرید صرف کنند.
ما به این خریداران، خرید و فروش اینترنتی خرما پیارم از سایت های فروشنده را توصیه می کنیم.
شاید در وهله اول نتوان از کیفیت و قیمت فروش خرمای پیارم در این سایت ها مطمئن شد، اما با تحقیق و جستجو می توان به این اطمینان دست پیدا کرد.
و مواردی از قبیل ذیل به شما کمک می کند تا با اطمینان خرید خرما کنید:

 1. مطالعه نظرات و کامنت های مردم
 2. مقایسه قیمت خرما سایتی با مراکز فروش دیگر
 3. توجه به نشان اعتماد الکترونیک سایت

هر چند که اگر سطح آگاهی شما از انواع خرمای پیارم، کبکاب، مضافتی و … کم باشد، خرید از مراکز فروش حضوری هم ممکن است برایتان مشکل ساز باشد.
پس سعی کنید اول از هر چیز، آگاهی خود در مورد محصول مورد نظرتان را بالا برده و نهایتاً به سراغ مراکز فروش معتبر و خوبی بروید که خرید را برایتان آسان می کنند و از مزیت های زیر برخوردار هستند:

 • سبب صرفه جویی در هزینه ها شوند.
 • زمان مصرفی در پروسه خرید را کاهش دهند.
 • خرید در هر زمانی را برای فرد ممکن سازند.
 • امکان استفاده از مشاوره فروش را برای خریدار فراهم کنند و بسیاری از موارد دیگر.
چرا برای یکبار هم که شده خرید خرمای مورد نیاز خود را از طریق این مجموعه به عنوان یونیک ترین نمایندگی رسمی فروش عمده ارقام مختلف خرما در کشور تجربه نمی کنید؟
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نرجس فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09171347651
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرمای سایر

خرید خرمای پیارم صادراتی حاجی آباد هرمزگان

خرما پیارم صادراتی یکی از بهترین و لوکس ترین خرماها در زمینه ی صادرات می …